Teeme Ära - TEHTUD!

Heites pilgu lõppenud maikuule, võib rahulolevalt konstanteerida fakti - sel kevadel Prügivedu.EE tõesti TEGI ÄRA!

Pildid / teeme_ara_logo-3Üle-eestiline Teeme Ära talgupäev sai alguse 2008nda aasta prügikoristusaktsiooni ja 2009nda aasta mõttetalgute järel 2010. aastal. Nüüdseks saab iga kogukond, ühendus või aktiivne kodanik ise otsustada, mis vajab ärategemist, korraldada selleks talgud ning kutsuda teisedki kaasa.

Talgupäeva eesmärk on edendada vabatahtlikku tegevust, ettevõtlikkust ja aktiivset eluhoiakut, parandades seeläbi meie ühist elukeskkonda ja kodanikuühiskonda ning tugevdades kohalikke kogukondi.

Mõtet sellest, kuis saaks sedavõrd suures ettevõtmises kaasa lüüa, nagu seda on igakevadine talguaktsioon „Teeme Ära“, hakkas Prügivedu.EE tiim vaikselt mõlgutama juba möödunud aasta sügisel. Kaasa lüüa soovisime loomulikult stiilis „hundid söönud / lambad terved“, et meie lojaalsed kliendid ei tunneks end teisejärgulistena, ega peaks muretsema, et suures „talgumöllus“ tekib paratamatult konteinerite defitsiit ning meie peamine fookus on ehk pigem suurüritusel . . . Aga ei tekkinudki defitsiiti!

Prügivedu.EE töökas kollektiiv suutis ka ülisuure konteinerite nõudluse raames rahuldada kõikide klientide soovid – autojuhid sõitsid mööda objekte hiliste õhtutundideni ja logistikutel olid telefonid vaata, et kõrvade külge kinni kasvanud . . . aga hakkama saime! Ära tegime! – on pigem asjakohane väita.

Et talgurong ikka rööbastel püsiks ning rongi-, alias talgujuhil oleks kergem valikuid teha, pakkusime Teeme Ära kodulehel talgujuhtidele sooduskoodiga konteinerite tellimise võimalust nii meie uues veebipõhises tellimiskeskuses, kui ka telefoni teel. No ja mis seal salata – ega`s me nii väga näpuga järge ei ajanudki, kas tellijaks oli tõesti talgujuht, või oli keegi lihtsalt sooduskoodi olemasolu avastanud – meil polnud kahju üle-eestilise koristusaktsiooni raames konteinereid eriti soodsatel tingimustel ka mitteregistreeritud talgutele toimetada. Ja kuna konteinerid liikusid objektidele ja tagasi suhteliselt lühikeste intervallidega, et tekkinud hetkekski olukorda, mis oleks põhjustanud tühja laoseisu – kõik kliendid said teenindatud ning praht kogutud.


Pildid / - CAM00005Lisaks heale sisetundele saime tänutäheks talgumeeskonna poolt korraldatud tänuüritusel talgusuppi süüa, talguvideot jälgida, toredaid esinejaid nautida ning mõne talgujuhiga ka järgmise aasta talguplaane arutada. Rääkimata muidugi tänukirjast, mille suurima tänutundega kohe seinale riputasime.

Peale talgupääliku – Tarmo Tüür`i, sütitavat kõnet ja tagasihoidlikku „märjukese“ mekkimist, sai käed löödud ja antud lubadus järgmisel aastal mitte ainult konteineritega abiks olla, vaid et Prügvedu.EE kontorirahvas tuleb samuti luudade-rehadega talguplatsile tööd vihtuma ja võrdsetega „mõõtu võtma“ . . .

Mis muud, kui suur tänu Teeme Ära meeskonnale toreda kogemuse eest ja kohtumiseni järgmisel kevadel uutel kevadtalgutel !

Heily Marmor
Teenindusjuht
heily@prugivedu.ee
14.06.2013 09:30
  • SUURIM VALIK KOGUTAVAID JÄÄTMELIIKE
  • KONTEINERI ÕIGEAEGNE KOHALETOIMETAMINE
  • PARIMA HINNA GARANTII

Swebank SEB Nordea LHV VISA