Prügivedu.EE tellimiskeskus - lihtsaim viis konteineri tellimiseks

Oled tüdinenud erinevate ettevõtete kõnekeskuste ooteliinide üheülbalisest muusikavalikust või automaatvastajate monotoonsest juhendamisest: „eestikeelseks teeninduseks vajutage klahvile 1„ ?

Prügivedu.EE on tulnud oma klientidele sammukese lähemale ja loonud www.prügivedu.ee kodulehele tellimiskeskuse, mille kaudu saab iga klient ise konteineri tellida just temale sobival ajal ja kohas, tehes seda rahus ning vaikuses, olles seejuures iseenese aja peremees.

Tegelikult on tellimiskeskkond töökorras olnud juba mõnda aega, kuid nagu ikka, enne tehniliste uuenduste esitlemist suuremale ringkonnale, tuleb neid lähikondlaste seas põhjalikult katsetada ning kõik võimalikud puudujäägid või kitsaskohad eemaldada. Nii me siis olemegi viimasel ajal uut tellimiskeskkonda „lihvinud“ ja töökorda „õlitanud“ ning nüüdseks võime teda rahuliku südamega kõikidele kasutamiseks soovitada.

Iga uus asi vajab loomulikult harjumist ja harjutamist ning endiselt leidub kliente, kes eelistavad tellimuste esitamist telefonitsi. Olgu selleks siis soov klienditeenindajaga veidi juttu ajada, või ollakse lihtsalt veel vanas harjumuspärases tsüklis – loomulikult oleme endiselt tellimusi vastu võtmas ka telefoni teel, igati nõu ja jõuga esilekerkinud küsimustele vastamas ning erinevatele prahiprobleemidele lahendusi pakkumas. Innovaatilisusega „sinapeal“ olevaid inimesi ärgitame aga proovima prahikonteinerite tellimuste esitamist läbi Prügivedu.EE tellimiskeskkonna. Mis saab olla veel mugavam olukorrast, kus konteinerite ja erinevate prahiliikidega tutvumine, hinna kalkuleerimine koos soodsaima hinna võrdlusega, tellimuse esitamine, turvaline tasumine läbi tuttavate pangalinkide ning tagasiside saamine on vaid mõne klahvivajutuse kaugusel? Ja kõike seda on võimalik teha nii tööpostil olles, ühistranspordis sõites, liiklusummikus oodates, kui ka kodus diivanil puhates – 24 tundi ööpevas ja 7 päeva nädalas. Ainsateks vajalikeks abilisteks toimiv internetiühendus ning käepärane arvuti, millega meie kodulehte külastada. Veendumaks tellimiskeskuse lihtsuses, kiiruses ja kasutusmugavuses, oleme valmistanud mõnikümmend sekundit kestva filmiklipi, mida saab kohe praegu siitsamast piiluda . . .

Imelihtne – kas pole ?! Kes soovib, see proovib. Tagasiside ja kommentaarid on loomulikult aadressile heily@prugivedu.ee igati teretulnud.

Telli konteiner

Sooja sügist soovides, Heily Marmor

Heily Marmor
Teenindusjuht
heily@prugivedu.ee
04.09.2013 09:20
  • SUURIM VALIK KOGUTAVAID JÄÄTMELIIKE
  • KONTEINERI ÕIGEAEGNE KOHALETOIMETAMINE
  • PARIMA HINNA GARANTII

Swebank SEB Nordea LHV VISA