Euroalustest valmistatud mööbel

Ehitusmaterjali taaskasutuse võimalused tunduvad olevat lõputud - mida kõike euroalustest teha saaks! Meenutan kahetsusega aastatetaguseid aegu, mil kodumaja ümber ehitus täies hoos ning majaümbrus nukralt vedelevaid euroaluseid täis oli . . . Siis rändasid nad kõik lõpuks prügimäele, kuna ma ei osanud neile kreatiivset kasutust leida. Nüüd, olles avastanud erinevaid taaskasutatavatele materjalidele uut rakendust pakkuvaid veebilehti, tunnen tõelist kahetsust omaaegse mõttetu raiskamise pärast – tegemist oli ju peaaegu kuldaväärt toormaterjaliga . . . no vaadake ise, kui vahvaid laudu, ratastel köögisaarekesi või aiamööblit nendest valmistada saab!

Pildid / - Euroalustest mööbel 1   Pildid / - Euroalustest mööbel 2

Pildid / - Euroalustest mööbel 3   Pildid / - Euroalustest mööbel 7

Pildid / - Euroalustest mööbel 6   Pildid / - Euroalustest mööbel 4

Pildid / - Euroalustest mööbel 8   Pildid / - Euroalustest mööbel 5

Analoogselt saab ära kasutada erineva kuju ja mõõduga puidust veinikaste, kui kellelgi on neid keldrisse vedelema jäänud. Alati võib muidugi ka vinoteekide poole pöörduda – vaja neilgi ju oma prahist kuidagimoodi vabaneda. Kasulik tehing mõlemale poolele, kas pole?

Pildid / - Veinikastidest laud 1  Pildid / - Veinikastidest laud 3

Pildid / - Veinikastidest laud 2   Pildid / - Veinikastidest laud 4

Olgem siis avatud uutele suundadele, mõelgem rohkem taaskasutusele ja lähenegem asjadele kreatiivselt! Endiselt ootame pilte Teie lennukatest ideedest valminud vahvatest meisterdistest.

Ja ärge siis unustage meile oma kätetööst pilte saata. Pildid võite saata heily@prugivedu.ee või siis postitada PRÜGIVEDU.EE Facebooki lehele - www.facebook.com/PRUGIVEDU.EE

Inspiratsiooni ja pealehakkamist soovides, Heily Marmor

Heily Marmor
Teenindusjuht
heily@prugivedu.ee
20.08.2013 09:40
  • SUURIM VALIK KOGUTAVAID JÄÄTMELIIKE
  • KONTEINERI ÕIGEAEGNE KOHALETOIMETAMINE
  • PARIMA HINNA GARANTII

Swebank SEB Nordea LHV VISA