Sorteerime ehitusprahti! Alustab Prügivedu.EE Meistrimeeste Klubi.

Meie töö ei saa iial otsa . . . ja kui Teil juhtub tekkima kõrvaloleval pildil kujutatuga sarnane olukord, on Teil viimane aeg abi saamiseks meie poole pöörduda.

Pildid / - Ehitusprahihunnik

Prügivedu.EE on küll meelsasti nõus vastava tasu eest klientidelt ehitusprahti minema vedama, kuid olles järjest rohkem rohelise suunitlusega ettevõte, julgustaksime siinkohal inimesi ka ise veidike rohelisemalt mõtlema ning jagaksime aeg-ajalt mõningaid näpunäiteid selle kohta, mida kõike esialgu mõttetu ehitusprahina tunduvast materjalist kerge vaevaga valmistada saab.

Olles ise aiapidaja, olen erinevaid veebilehti sirvides avastanud hulgaliselt toredaid asju, mis teistelegi rohenäppudele huvi võiksid pakkuda. Ehitamise käigus jääb ju alati erinevaid materjalide juppe järele ja niiviisi need prahihunnikud kasvavadki. Kui aga näiteks juhtub, et leiate ehitusprahi kuhjast mõne veerenni jupi, saab sellest suurema vaevata kauni maitserohelise ripplava meisterdada, nagu juuresolevatelt piltidelt näha. Tore ja praktiline.

Pildid / - Veerennist lillepott 1

Pildid / - Veerennist lillepott 2   Pildid / - Veerennist lillepott 3

Pildid / - Veerennist lillepott 4   Pildid / - Veerennist lillepott 5

Pildid / - Veerennist lillepott 6   Pildid / - Veerennist lillepott 7

Pildid / - Veerennist lillepott 8   Pildid / - Veerennist lillepott 1

Siinkohal väike soovitus nädalavahetuseks – oma ehituspraht üle vaadata, vajalik materjal kokku korjata ja mis muud, kui terve perega meisterdama. Oma kätetööst võib meile ka pildikesi saata – riputame nad teistele asjahuvilistele imetlemiseks veebi üles. Pildid võite saata heily@prugivedu.ee või siis postitada PRÜGIVEDU.EE Facebooki lehele - www.facebook.com/PRUGIVEDU.EE

Kaunist suve, aega ja pealehakkamist soovides, Heily Marmor

Heily Marmor
Teenindusjuht
heily@prugivedu.ee
06.08.2013 08:55
  • SUURIM VALIK KOGUTAVAID JÄÄTMELIIKE
  • KONTEINERI ÕIGEAEGNE KOHALETOIMETAMINE
  • PARIMA HINNA GARANTII

Swebank SEB Nordea LHV VISA