Prügivedu.EE kohtus Kyylikuga ja toimetas Uues Maailmas

Kes ütles, et koristamine ja prügivedu ei saa lõbus olla ? Saab küll ! Nimelt otsustas PRÜGIVEDU.EE tiim pakkuda kevadiste koristustööde raames korraldatavatele talgupäevadele kõrvuti tavapäraste prahikonteineritega pisut lõbusamaid kaste. Ajendiks lihtsalt üks juhus . . .

Ikka on nii, et üks tunneb ühte, teine teist, mõni kolmandat - keegi tundis Kyylikut . . .
No ja kes veel ei tea, kes on Kyylik ja millega ta tegeleb, saab vaadata siit: www.kyylik.com või siis siit: https://www.facebook.com/kyylik?fref=ts Meie vaatasime ja meile meeldis väga! Kohe tekkis soov seda rõõmu ka talgulistega jagada, mistõttu palusime Kyylikul mõned oma prahikonteinerid lõbusaks maalida. Mõeldud – tehtud!
Kollased konteinerid muutusid paari päevaga põnevateks kunstiteosteks, milledel kujutatud prügi õgivad kollid, kes maandusid vääriliste „vastaste“ hoovi – Uue Maailma toimeka kogukonna hoolivasse hoidu, kus traditsioonilisel igakevadisel talgupäeval koristati seekord suviseks kasutamiseks ära Uue Maailma aed ja Kirjanike Kapsaaed.
Kuna kastid said nii vahvad, otsustasime seda rõõmu kõigiga jagada ning andsime nad talgulistele täiesti tasuta kasutada. Kui talgulised värvilisi konteinereid nägid, ei söandanud keegi sinna esiti ümbruskonnast kokku kraabitud kevadprahti pannagi – nii uhked ja ilusad olid need Kyyliku poolt disainitud konteinerid.

Pildid / - DSC_0028  Pildid / - DSC_0035

Pildid / - DSC_0027  Pildid / - DSC_0024

Ja talgud said päris kobedad – korraliku talgusupi, piisakese „Jägermeisteri“, ilusa ilma ja toredate inimestega, kes oma kodukohast hoolivad, ega pea paljuks vabal ajal üheskoos midagi kogukonna jaoks ära teha. Töö vahele sai loomulikult ka juttu puhutud, veidike lulligi löödud ja Uue Maailma raadiot kuulatud. Üks igati õnnestunud laupäevak, võiks öelda. Meie kastid tekitasid aga nii palju elevust, et tekkis soov päris oma prügi-maskoti järele. Saaks teda siis konteineritele maalida ning võib-olla erinevatel üritustel elamagi panna . . . Et siis – soovitused sobiva maskoti „kodustamiseks“ kommentaariumisse igati teretulnud !

Ette tänulik, Prügivedu.EE tiim

Heily Marmor
Teenindusjuht
heily@prugivedu.ee
16.05.2013 10:45
  • SUURIM VALIK KOGUTAVAID JÄÄTMELIIKE
  • KONTEINERI ÕIGEAEGNE KOHALETOIMETAMINE
  • PARIMA HINNA GARANTII

Swebank SEB Nordea LHV VISA